0Порівняння товарів
Інтернет-магазин Binary Графік роботи: Пн - Пт: 09:00-18:00
0
Мій кошик

Вита пара

У сучасній термінології кручена пара це спеціалізований кабель для інтернету, який представляє собою в'язку з декількох провідників, скручених в щільний джгут. Така компоновка забезпечує кожної з жил рівні умови роботи з точки зору перешкод, що дуже важливо при передачі цифрового сигналу. Кабель вита пара зазвичай складається з 2 або 4 пар провідників, кожен з яких забезпечений власною ізоляцією. Весь кабель покритий загальною оболонкою з полімеру, яка виконує захисну функцію. Виробниками випускається також кручена пара екранована, з додатковим захисним екраном з фольги, що знижує перешкоди від зовнішніх джерел електромагнітних хвиль.

Використовують цей тип продукції для організації локальних мереж, монтажу відеоспостереження і підключення різного цифрового обладнання. Крім цього, застосовують такий кабель для телефонної лінії і диспетчерського зв'язку на виробництві та в побуті.

Типи кабелю кручена пара

Кабель вита пара, купити який можна з різною кількістю жив і додатковим екрануванням, розрізняють ще й за призначенням. Виту пару купити в Києві можна як для внутрішньої прокладки в приміщенні, так і для зовнішнього використання. Купити кабель кручена пара для зовнішньої прокладки можна не тільки для випадків, коли монтаж виконується поза приміщеннями, а й взагалі для використання в будь-яких умовах, де присутні несприятливі фактори. Посилений кабель кручена пара, ціна якого трохи вище звичайного, оснащений щільним буферним шаром і має міцну зовнішню оболонку. Ізоляція надійно захищає жили від механічних пошкоджень, агресивної хімічної середовища, вологи і пилу. Проводять також моделі кабелю з вогнетривкої оболонкою.

Варто також відзначити, що кабель кручена пара купити в Україні можна різних категорій за принципом інтервалу частоти сигналу. Цю характеристику визначає число витків провідників чим більше витків на одиницю довжини виробу, тим вище частота і, відповідно, категорія кабелю. Найбільш затребуваним сьогодні можна вважати кабель utp cat 5e, який являє собою продукт з 4 парами провідників. При прокладанні ліній інтернету ftp або utp cat 5e - оптимальне рішення, якщо мова не йде про спеціальні лініях з високою пропускною здатністю. Кабель ftp cat 5e може мати й інше кількість жив, а також різні спеціальні виконання. Бухта кабелю кручена пара цієї категорії може вміщати в себе 100 або 305 метрів.

Як купити кабель для інтернету високої якості

Чи варто говорити про те, що висока якість utp або ftp кабелю важлива умова при монтажі комп'ютерних та телефонних мереж. Інтернет-магазин Binary пропонує виту пару кабель від відомих українських і зарубіжних виробників, надійність і ефективність продукції яких не викликає ніяких сумнівів. Представлені нами кабелю мають такі важливі переваги:

  • Повна відповідність світовим стандартам, підтверджене сертифікатами;
  • Надійна оболонка з полівінілхлориду та поліетилену;
  • Якісне екранування;
  • Жили з міді або обмідненої стали;
  • Вибір типів, категорій і перетинів кабелів.

Кабель вита пара, ціна якого у нас нижче, ніж у конкурентів за рахунок прямих поставок, проходить ретельну перевірку перед відправкою споживачам. Тому ми без найменших сумнівів надаємо гарантію на весь асортимент продукції з нашого великого каталогу. Також ми можемо запропонувати кваліфіковану консультацію щодо вибору продукту. У магазині Binary інтернет кабель купити в Києві і інших містах нашої країни можна з доставкою однієї з відомих транспортних компаній.

Сортування:
Відображення:
Вгору