0Порівняння товарів
Інтернет-магазин Binary Графік роботи: Пн - Пт: 09:00-18:00
0
Мій кошик

Коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель, або як його ще іноді називають телевізійний кабель - це вид провідникової продукції, що представляє собою центральний провідник, захищений екраном. Ці два елементи розташовані строго соосно і відокремлені один від одного повітряним прошарком або ізоляційним матеріалом. Використовується цей кабель для відеоспостереження з аналоговим сигналом, для підключення телевізійних приймачів до кабельних мереж, а також для передачі сигналів між деякими видами електронного обладнання. Найбільш популярний цей провідник як кабель для супутникової антени - він підходить для прокладки як всередині приміщення, так і на вулиці. Спеціальний коаксіальний кабель для зовнішньої прокладки надійно захищений не тільки від перешкод, але і від вологи, механічних пошкоджень і перепадів температури.

Особливості коаксіального кабелю

Вибираючи коаксіальний кабель для відеоспостереження, передачі телевізійного сигналу або підключення радіообладнання, потрібно звертати увагу на деякі особливості цієї продукції. В першу чергу важливо враховувати три критерії вибору:

• Середовище, в якому буде прокладатися кабель;

• Спосіб прокладки;

• Відстань передачі сигналу.

Важлива і така характеристика як хвильовий опір провідника. Купити коаксіальний кабель можна з опором 50 і 75 Ом. Найбільш затребуваний у всьому світі коаксіальний кабель 75 Ом застосовується для прийому телевізійного сигналу в побуті, а коаксіальний кабель 50 Ом розрахований на високоякісний і потужний сигнал передають телестанцій.

В Україні купити телевізійний кабель можна різного діаметру. Від товщини продукту залежить те, на яку відстань він зможе передати якісний сигнал. Відрізняють три основних типи виробів по геометричним параметрам:

  • Магістральний кабель, діаметром 20-40 мм;
  • субмагістральних - 15-20 мм;
  • Абонентська або дистрибутивний - до 11 мм.

Кабель телевізійний 75 Ом зараз рідко використовують для прокладки магістралей, так як оптичні кабелі набагато ефективніші.

Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують кабель коаксіальний купити в різних виконаннях по типу прокладки. Існують моделі підвісні (з тросом), для прокладки під землею, в спеціальних кабельних каналізаціях, в вертикальних стояках. Відрізняються ці продукти характеристиками оболонки і матеріалом, що заповнює простір між центральним провідником і екраном. Важлива характеристика кабельно-провідникової продукції цього типу - вогнестійкість. Коаксіальний кабель купити можна в оболонці, яка не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин при сильному нагріванні.

Де коаксіальний кабель купити в Україні?

Інтернет-магазин Binary - це відомий в країні постачальник кабельно-провідникової продукції зі значним асортиментом. У нашому каталозі представлена ​​продукція самого різного призначення, в тому числі кабель для антени т2 і провідники з хвильовим опором 50 Ом для професійного застосування. Ми пропонуємо оригінальний товар високої якості від відомих брендів, ефективний і минулий обов'язкову сертифікацію. Телевізійний кабель купити в Києві і будь-якому іншому місті України можна з доставкою транспортними сервісами або Укрпоштою. Ви можете замовити будь-який обсяг продукції - магазин Binary готовий виконати будь-яку поставку, від роздрібної, до великого опту. Також наші менеджери завжди будуть раді надати клієнтам компанії кваліфіковану консультацію щодо вибору і монтажу кабелів будь-якого типу і призначення.

Сортування:
Відображення:
Вгору