Кількість
|
Вартість
|
||
|
Силовий кабель призначений для передачі електричного струму від джерела до споживача. Так як цей тип кабельно-провідникової продукції затребуваний в усіх сферах людської діяльності, виробники випускають силовий електрокабель безлічі типів і виконань. Залежно від характеристик струму, способу і умов прокладки, а також особливостей обладнання, вибирають провідник по матеріалу, кількості струмоведучих жил, перетину провідників, типом ізоляції і безлічі інших характеристик. Якщо в побуті найбільш ходовим можна вважати мідний кабель ПВС невеликого діаметру і з мінімальним захистом, то для підключення технологічного обладнання необхідний кабель АВВГ з масивними алюмінієвими жилами, недорогий і ефективний.
Силовий електричний кабель: пристрій і застосування
Незважаючи на величезний вибір моделей продукції, кожен силовий провід має схожу конструкцію. Будь-який представлений сьогодні на ринку кабель електричний силовий складається з наступних компонентів:
- струмопровідних жил;
- Ізоляції провідників;
- Оболонки;
- Зовнішнього захисного покриття.
Кабель силовий екранований додатково оснащується металевим екраном, що знижує вплив електромагнітних хвиль на розташоване поблизу чутливе до перешкод електрообладнання. Для прокладки в місцях, де висока ймовірність механічного пошкодження провідника, випускають кабель алюмінієвий або мідний броньований.
Кількість струмопровідних жил може бути різним, від однієї (кабель ПВ3) до восьми. Проводиться як універсальна продукція для побутового та виробничого застосування, така як кабель ШВВП, так і спеціалізовані продукти для промислового використання.
Мідні жили мають ряд важливих експлуатаційних особливостей, через що попит на продукцію з цього металу дуже високий. До особливостей мідних кабелів варто віднести:
• Високу пластичність, що перешкоджає перелому на місцях згину;
• Низьке контактне з'єднання, що знижує ймовірність перегріву матеріалу в місці підключення кабелю;
• Низький питомий опір, через що електропровідність такого кабелю вище, ніж алюмінієвого.
У більшості випадків переважніше кабель з жилами з міді, але його вартість, як правило, досить висока. Тому там, де необхідна прокладка магістралей великого перерізу на довгі відстані частіше застосовують алюмінієві кабелю.
Велику роль відіграє матеріал, з якого виготовлена ізоляція кабелю. Продукція, захищена покриттям із зшитого поліетилену, може експлуатуватися в температурному діапазоні від -50 до + 50 ° С з напругою до 330 кВ, а термін її служби перевищує 30 років. Для продукції з напругою до 35 кВ, що експлуатується в звичайних умовах, застосовують паперову ізоляцію. При струмі до 10 кВ може використовуватися захист з промислової гуми, а для номінальної напруги до 6 кВ підходить ПВХ обплетення. Інформація про перетині, матеріалі жив, особливості ізоляції і виконанні продукту наносять на зовнішню захисну оболонку у відповідність з ГОСТ або міжнародним стандартом ISO.
Як купити в Україні якісний силовий кабель
Магазин Binary пропонує якісні силові кабелі від відомих виробників з офіційною гарантією. У нас ви можете придбати кабель ПВС за кращою в країні ціною, сертифікований і відповідає найсуворішим вимогам якості та безпеки. Силовий кабель в інтернет-магазині Binary набувають як приватні особи, так і великі компанії - ми пропонуємо роздріб і опт на дуже вигідних умовах. Всі види продукції, які представлені в каталозі компанії, є на нашому складі і ваше замовлення буде сформований і відправлений відразу ж після оформлення заявки на нашому сайті або по телефону.