0Порівняння товарів
Інтернет-магазин Binary Графік роботи: Пн - Пт: 09:00-18:00
0
Мій кошик

Акустичний кабель

У сучасному світі акустичний кабель використовується як в побуті, так і в багатьох більш серйозних сферах людської діяльності. Його призначення - підключення акустичних систем до підсилювачів потужності звуку для передачі сигналу. Акустична проводка - це два покритих ізолюючим матеріалом однотипних провідника, які можуть проводитися з різних металів і мати різний діаметр перетину. Зазвичай ізоляція на провідниках відрізняється кольором, для спрощення ідентифікації при монтажі та обслуговуванні. Виробники також випускають акустичний кабель екранований, захищений від електромагнітних хвиль, що створюють перешкоди.

Акустичний кабель: основні параметри

Щоб купити акустичний кабель і при цьому не помилитися у виборі, потрібно знати кілька важливих характеристик, які відіграють особливу роль у використанні цього продукту. Найважливішим параметром вважається матеріал провідників, від якого залежить якість передачі сигналу, термін служби і, зрозуміло, ціна. Акустичний кабель купити в Україні можна з провідниками таких видів:

• Мідні;

• Мідні луджені;

• Алюмінієві обміднені.

Найбільш ефективними вважається продукція з чистої міді, тому її використовують там, де необхідна передача сигналу на великі відстані або вимоги до якості звуку особливо високі. Мідний акустичний кабель, ціна якого завжди трохи вище аналогів з іншого матеріалу, завжди виправдовує витрати на придбання. Провід з лудженими або обміднений жилами найчастіше використовують в побуті, для підключення колонок до музичним центрам.

Другим за важливістю чинником, що впливає на якість звуку, є діаметр провідників. Чим могутніше підсилювач, тим товщі повинен бути передають сигнал провід. Помилка у виборі за цим параметром може привести до істотного зниження якості звуку. Сьогодні акустичний кабель купити в Києві можна будь-якого діаметру, як для використання вдома або в офісі, так і для підключення потужного звукового обладнання на виробництві, в кінотеатрах і на концертних майданчиках.

Варто також згадати і те, що компанії, що випускають кабель акустичний в бухтах пропонують продукцію з плоскою або круглою формою перетину. Цей параметр важливий при прихованій прокладці провідників - він впливає на зручність укладання і гнучкість вироби. Там, де простір обмежений, а траса прокладки має складну конфігурацію (наприклад, в автомобілях), доцільно використовувати плоский кабель.

Як купити акустичний кабель високої якості в Україні

Інтернет-магазин Binary - це добре відомий в нашій країні постачальник кабельно-провідникової продукції. Ми пропонуємо придбати акустичний кабель в Києві, а також доставкою в інші міста України. Компанія працює безпосередньо з вітчизняними і зарубіжними виробниками продукції, тому може гарантувати оригінальне походження товару та надання офіційної гарантії. У нас є все, щоб якісно і недорого організувати передачу звукового сигналу будь-якої потужності на будь-яку відстань.

Магазин Binary може запропонувати поставки кабелю в бухтах будь-якими партіями - на складі компанії досить продукції, щоб організувати опт самого значного обсягу. Нашими послугами користуються як приватні особи, так і великі компанії та відгуки всіх клієнтів про роботу Binary виключно позитивні. Якщо у вас виникли питання, що стосуються вибору кабельної продукції або умов її поставки по Україні, зв'яжіться з нашими менеджерами та отримайте кваліфіковану допомогу від фахівців.

Сортування:
Відображення:
Вгору