0Порівняння товарів
Інтернет-магазин Binary Графік роботи: Пн - Пт: 09:00-18:00
0
Мій кошик

Сигнальний кабель

Сигнальний кабель – це провідник з двома і більше жилами, призначений для підключення пристроїв до мережі і їх зв'язку між собою. Найчастіше в продукції такого типу використовуються мідні або біметалічні жили. Набагато рідше можна зустріти кабель сигнальний, виготовлений на основі алюмінію. Всі матеріали виготовлені з полімерної оболонки. Крім того, забезпечується підвищена стійкість до зовнішніх чинників.

Особливості сигнального кабелю і області його застосування

В Україні сигнальний кабель купити можна з 2, 4, 6 і навіть 8 жилами. Прикладні виробники цього продукту можуть бути дуже різноманітними. Ефективність і надійність передачі сигналу в обладнанні. Маркування виробів, згідно із загальними стандартами, прийнято наносити на зовнішню оболонку. Матеріал для монтажу тієї чи іншої системи повинен обов'язково мати специфікацію прокладки і використання кабелю. Серйозний підхід до цього питання допоможе значно збільшити термін служби виробів.

Область застосування цих провідників обмежень широка:

• Телефонія;

• Диспетчерський зв'язок;

• Системи контролю та управління;

• Системи відеоспостереження та присутності;

• Підключення датчиків і індикаторів.

Зрозуміло, для кожного використання необхідні особливі якості продукції. Якщо мова йде про підключення пожежної сигналізації, то варто вибрати кабель пожежного екранування, захищений від впливу високих температур спеціальним покриттям. Такий провідник буде захищений від шкідливих речовин.

Якщо монтаж проводиться поза приміщенням, вибирається сигнальний кабель для зовнішньої прокладки. Він має посилену захисну оболонку, агресивні жили і біологічне середовище, ультрафіолетове випромінювання і навіть механічні сигнали. Іноді його можна використовувати для пластикових або азбестоцементних труб, а також в гофроруках.

Для прокладки комунікацій всередині приміщень і всередині обладнання ідеально підходить мідний кабель передачі сигналу. Для магістральних ліній великої протяжності вигідно застосовувати біметалеві продукти з обмідненого алюмінію. Такі провідники мають велику міцність, а крім цього коштують дешевше мідних. При виборі кабелю сигнальний варто віддавати перевагу брендової продукції, яка добре зарекомендувала себе у споживачів. Якісний кабель має високу еластичність, добре з'єднується з пайкою, клемами або скручуванням.

Як купити сигнальний кабель високої якості в Україні

Це дуже важливе значення. Інтернет-магазин Binary пропонує купити сигнальні кабелі різних виробників від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми працюємо строго з оригінальною продукцією, сертифікованої і відповідає суворим світовим стандартам. Кабель сигнальний, ціна якого в нашому каталозі завжди доступна. Якщо вам важко вибрати товар, то кваліфіковані менеджери-консультанти магазину бінарному розкажуть вам про особливості кабельно-провідникової продукції та допоможуть правильно підібрати провідники для ваших цілей.

Сортування:
Відображення:
Вгору